image
Hesla pro každý den:

Den, kdy jste nelétali, jakoby ani nebyl

Rodina se dusí, létat se musí

Fly hard - life is short

Zdravý životní styl? - Modelářství!
Co dělám?

První pořádné video z modelu

Co dělám?

  facebook  Sdílet na Facebooku

Narazil jsem dnes náhodou na toto video z roku 2006. Viděl jsem ho už v tom roce 2006. Pamatuji se jako dnes, jak jsem na to video tenkrát koukal a jak jsem si řekl: Konečně nekdo natočil pořádné video!

image více ....

Nulička

Tilia 25 plus od Rudy Vybírala - Létání s Tilií

  facebook  Sdílet na Facebooku

Při nedělním létání mezi bouřkami a dešti jsem nízko nad zemí v rozbitém vzduchu nalétl slabé stoupání, které neutíkalo s větrem pryč. Začal jsem v něm pilně kroužit. Byl to skoro takový čertík, stěhovalo se to nad polem sem tam, letadlo to vystrkovalo ven, ale plné výchylky směrovky a hodně křidýlek dostávalo letadlo do stoupáčku. Létal jsem tak minutu, dvě, pět ...

Na hnojišti

Tilia 25 plus od Rudy Vybírala - Létání s Tilií

  facebook  Sdílet na Facebooku

Celý víkend je u nás krásně, jen po obědě vždycky vyrostou na obloze bouřkové podkovy a za dvě tři hodiny začne pohroma v podobě slejváků s kroupami. Neděle má být podobná. Možná na druhé straně hor to tak nebude! Domlouváme se s Honzou, že pojedeme k nim na jižní stranu Středohoří. Scházíme se v pět v sedle u Ostrého, je zataženo, ale my vidíme světlo v kraji dole pod námi a tak na to místo jedeme, až končíme u hnojiště v trojúhelníku mezi Medvědicemi, Březnem a Sutomí.

Přehled podle data | Starší image.

co tu najdete?

Co dělám: BLOG, Na co se těším
Moje rádia - rádia se kterými létám nebo se kterými jsem létal
   
Co používám? - co používám při svém modelaření za pomůcky