¦ Kontakt ¦ Hledat image

S čím jsem létal

F/A-18 Hornetstálý odkaz / permalink

23.12.2018

image


image více ...

Tilia 25 plus od Rudy Vybíralastálý odkaz / permalink

23.12.2016

Na Podzimní Rané 2015 jsem viděl v podvečer létat vedle kempu Karla Mrázka s větroněm s motorem. Model ve večerním vzduchu pěkně klouzal, když ho Karel natlačil, dokázal letět i pěkně dynamicky. Když jsem model vzal do ruky, překvapila mě jeho muší váha. Doptal jsem se Karla na rozpětí a při prohlížení modelu jsem se dozvěděl, že se s ním létá "kategorie malých výškoměrů". Technologií výroby byl model stejný jako můj Long Shot 2, se kterým se dá létat za klidu, za větru, ostře nebo vylizovat každý závan termiky, jen tenhle model je větší a má motor. Moc se mi to líbilo.

image


image více ...

Beaverstálý odkaz / permalink

03.02.2014
image
K pořízení tohoto modelu mě přivedla zvědavost. Vím, že lidé si při čtení průvodních textů, kterými vybavují prodávané stavebnice obchodníci, promítají do čteného textu svoje představy, svoje touhy. Chtěl jsem si ověřit, jak obstojí model Beavera od Pelikána, když ho srovnám s popisem, kterým model vybavil výrobce, chtěl jsem si ověřit, jak bude odpovídat mým představám o letadle do buše, letadle dělníkovi.


image více ...

Beta 1400stálý odkaz / permalink

15.10.2012
image
Pořídit si zrovna tohle letadlo byl takový náhlý impuls. S přicházejícím podzimem a s mlhami, které se nad ránem začaly objevovat, mě napadlo dát kameru na něco menšího a zkusit létat ve stísněnějších prostorech, než si mohu dovolit s velkými modely, v mlze za ranního slunce, kolem stromů a já nevím kde ještě a nebude mě mrzet, když do něčeho narazím. Prostě něco na blbnutí! image


image více ...

Siestastálý odkaz / permalink

25.02.2008

Větroň Siesta od firmy Topmodel CZ jsem testoval pro časopis RC modely

image

image více ...


zpátky na: S čím létám │ dál: Co čtu, co poslouchám


přehled kapitol:

  1. Něco o mně
  2. Moje začátky
  3. V klubu
  4. Sériová výroba
  5. S čím létám
  6. S čím jsem létal
  7. Co čtu, co poslouchám
  8. Co dělám?
  9. O tomto webu