Co je tady nového 
Zase bude fièet! 
29.11.2009
Od vèera meteorologové pøedpovídají silný jižní vítr. Veèer prý má být dokonce orkán! To bude foukat na Vitišku nahoøe na horách. I teplota by mìla být snesitelná (7 st. C). Jel bych s Luòákem.


Od vèera meteorologové pøedpovídají silný jižní vítr. Veèer prý má být dokonce orkán! To bude foukat na Vitišku nahoøe na horách. I teplota by mìla být snesitelná (7 st. C). Jel bych s Luòákem.
(zveøejnìno v rubrice Modely letadel | Makety vìtroòù)