První pokusy 
CNC router Stepcraft-2/D.600 - První pokusy
Stroj tedy funguje, teï pøede mnou stojí úkol, jak dostat nìco z mého výkresu do podoby vyøíznutého dílu. Nic o tom nevím. Vím, že WinPC-NC USB bere DXF a plno jiných formátù, ale øezání podle takového výkresu nekompenzuje prùmìr nástroje. Vím, že Fusion generuje G-code a že G-kód je ta správná cesta, jak stroj programovat. Mým cílem je nakreslit nìco ve Autodesk Fusion, poslat to do WinPC-NC USB a zkusit to vyøíznout. Mám jen vrták, zkusím to do desky XPS 7 mm tlusté.



