Co je tady nového 
Jak asi bude 
16.10.2008
Zítra už jedu na Podzimní slet vìtroòáøù na Rané. Jaké asi bude poèasí?
Podle pøedpovìdi asi nebudeme moknout a tak by mohly vleky na ploše letištì probíhat bez problémù. Na svah ale bude foukat asi jen v pátek.




