¦ Menu sekce ¦ Kontakt ¦ Hledat image

Co dělám?

Moje záliby, co dělám, ...

Jety na letišti Modelparku Suchéstálý odkaz / permalink

15.05.2011

Dnes (vlastně už včera) se na letišti ústeckého modelářského klubu konalo další setkání pilotů modelů poháněných proudovými motory - jetů.

image

Bylo příjemné počasí, byly k vidění nové krásné modely, přišlo se podívat docela dost lidí. Pokusil jsem se zachytit atmosféru akce na fotografiích.

ZDE KLIKNI -> G A L E R I E    F O T O G R A F I Í <- ZDE KLIKNI

Pokud se chcete podívat na fotografie ve větším rozlišení, můžete si stáhnout balík fotografií zde:    kolmanl_info_mpul_20110514.exe (cca 70MB)

Fotografie jsou připraveny pro promítání na HD LCD televizi nebo v počítači na větší monitor. Stáhněte si soubor do počítače a spusťte ho. Je to samorozbalovací archiv, počítač vám ve zvoleném adresáři vytvoří složku s fotografiemi. Promítejte buď v počítači, nebo fotografie nakopírujte na USB paměť, paměť zastrčte do slotu televizoru a promítejte v televizoru.

Prohlížejte v počítači s obrázky přes celý monitor. Pokud nemáte vlastní program pro promítání fotografií, použijte (ve Windows) třeba Prohlížeč obrázků a faxů. Klikněte na první fotografii pravým tlačítkem myši, zvolte Otevřít v programu a Prohlížeč Obrázků a faxů. V programu ťukněte na ikonku Spustit prezentaci nebo použijte klávesu F11.

Příprava fotografií, jejich výběr, úpravy a příprava jejich distribuce zabere hodně času. Pokud chcete vyjádřit svoji spokojenost, můžete tak udělat (nemusíte!) třeba zasláním malé částky na můj účet, například 50 Kč. Cenu si stanovte sami.
Bankovní spojení: 000000-0408349003/0800

(zveřejněno na stránce Co dělám?)

print tisk