¦ Menu sekce ¦ Kontakt ¦ Hledat image

Létání s Yak 54 od RC Factory

Yak 54 od RC Factory

Čekání na slunce!stálý odkaz / permalink

10.11.2019

Venku už ráno mrzne, kluci ale vymysleli setkání na výsypce za svítání, že si užijeme mlhy a východu slunce, Karel že něco nafilmuje. Večer předtím jsem vylezl na dvůr a viděl hvězdy, tak jsem připravil Jaka a natáhl budíka na šestou .

image

Na místě na louce na okraji výsypky nás čeká šero před východem slunce, ticho a bezvětří. Je zima, mrzne a my ještě nejsme zvyklí. Ale když vůbec nefouká, tak se to dá snést.

image

V šeru jde první do vzduchu Honza se svojí osvětlenou Betou. Karel se svým filmovacím Twinstarem čeká, až slunce zalije vršky mlhy okolo nás a začne to být fotogenické. Já čekám na slunce, až mě trochu zahřeje.

image

Karel odstartoval k filmovacímu letu, za chvilku rychle postupující slunce osvítilo naši louku a tak i já vytahuji baterku z kapsy a dávám let s Jakem. Akrobatění záhy přechází v synchronizovaný let Jak + Beta a protahování se kolem kůlků, co tu jdou u stromků zatlučeny. image

image

I když svítí sluníčko, nohy v promrzlé trávě mrznou a po hodině a půl už necítím prsty. I letadla pěkně namrzají! Vylétali jsme všechny baterky, probrali všechno možné a hurá domů do tepla. Tam se budou teprve probouzet.

image

Momenty z létání jsem dal do fotogalerie.

Fotogalerie zde: Čekání na slunce

(zveřejněno na stránce Létání s Yak 54 od RC Factory)

print tisk