Co je tady nového 
Na svah 
14.9.2008
Vèera bylo krásnì, sluneèno, foukalo jako blázen, ale my (já a Václav) jsme se rozhodli, že na svah pojedeme dnes. Je zataženo, venku se nehne ani lísteèek a pøedpovìï øíká "slabý vítr". Bereme dva Foxe, Václav má jako náhradní eroplán Iona a já Siestu. Má foukat od severovýchodu a tak jedeme na Èíèov.


