Co je tady nového 
Kdys se nedaøí, tak se nedaøí 
31.7.2008
V pondìlí Standa pøišel s nápadem, že bychom zase mohli vyrazit nìkam na ranní focení. Shodli jsme se, že by to mìlo být na nìjaký kopec v okolí. Výbìr padl na Lovoš. Tøetí do party mìl být zase Václav. Dohodli jsme se, že vyrazíme ve ètvrtek v podveèer, pøespíme na vrcholu, ráno odfotíme, sestoupíme dolù a pomažeme rovnou do práce.

