Co je tady nového 
Raè 5:00 
10.5.2008
V pátek jsem koukal na informaci o èase svítání. 5:20. To jde. Domlouváme si se Standou sraz u Raèe v sobotu v 5:00. Volám ještì dalšího kamaráda Václava. Jede taky.
Vstávám ve 4:15 a ve 4:40 už sedím v autì.

Fotky veèer 
10.5.2008
Veèer jsem vzal nìkteré fotky z Raèe na milost.

