Co je tady nového 
V kostce 
29.5.2007
Zpoèátku je tìžké se ve svìtì videa - jeho zpracování zorientovat. Novopeèený majitel kamery, který chce natoèené video sestøíhat a poskytnout na nìjakém médiu dalším lidem, neví, co bude potøebovat, co je pro nìj zbyteèné.
Manuál ke kameøe a manuály k programùm s pøístrojem dodaným žádnou ucelenou informaci nepodávají a spíše uvádí majitele kamery ve zmatek. Jak to tedy je? Co je potøeba k tomu, abych film z kamery dostal na CD, DVD nebo na internet?

