image

Společné (online) létání stálý odkaz / permalink

11.04.2005

Pokud chcete svoje létání na Flight Simulatoru oživit o další dimenzi, zkuste létat společně s dalšími piloty v prostředí věrně simulujícím realitu. Podle skutečných leteckých map, po reálných tratích. To vše pod dohledem řídících létání. Řídící létání nejsou nějakým strojem, tak jako když létáte ve FS sami. Jsou to skuteční lidé, kteří se museli vyškolit a jsou pro svoji práci přezkoušeni.

Čeští piloti létájí ve dvou sítích:

Létání v síti VATSIMstálý odkaz / permalink

06.04.2005

Síť VATSIM - Virtual Air Traffic Simulation umožňuje létát s Flight Simulator létat společně s dalšími piloty v prostředí věrně simulujícím realitu. Piloti vidí letadla ostatních a provoz řídí řídící létání, kteří sledují letadla na obrazovkách radarů. Podle skutečných leteckých map, po reálných tratích.


image více ...

IVAOstálý odkaz / permalink

11.04.2005

Síť IVAO - International Virtual Aviation Organization umožňuje létát s Flight Simulator létat společně s dalšími piloty v prostředí věrně simulujícím realitu. Piloti vidí letadla ostatních a provoz řídí řídící létání, kteří sledují letadla na obrazovkách radarů. Podle skutečných leteckých map, po reálných tratích.


image více ...