Co je tady nového 
Video z létání na Goldecku 
16.9.2008
Moje záliby, co dìlám, ... - Znovu do Rakouska

Pøi létání jsem natoèil video:
Jakou to má vlastnì spotøebu? 
16.9.2008
Pøi létání na horách jsem u Siesty vùbec nevyužíval motorový pohon. Létal jsem desítky minut i hodiny ve svahovém proudìní. Jen pøed odhozením modelu jsem vyzkoušel, zda motor bìží. Vrtalo mi hlavou, na jak dlouho mi pohnonný akumulátor vlastnì pøi takovémto zpùsobu létání vydrží.

