Co je tady nového 
Znovu na Goldeck 
30.8.2008
Moje záliby, co dìlám, ... - Znovu do Rakouska
Mám zase "volné" odpoledne a protože minule jsem vyrazil na kopec pozdì a tlaèil mì èas, dnes si balím fidlátka hned po obìdì a frèím k lanovce ve Spittalu, abych byl na kopci co nejdøíve. Poslední lanovka dolù jede v pìt a není dost dobøe možné ji prošvihnout. Kdo nìkdy šel po svých 1500 metrù pøevýšení na nìjaký kopec nahoru nebo z kopce dolù, ví o èem je øeè.


