Co je tady nového 
Na Goldeck poprvé s modelem 
27.8.2008
Moje záliby, co dìlám, ... - Znovu do Rakouska
Jsem tady už pátý den. Je stále krásnì, ale prakticky bezvìtøí. Že by se opakoval scénáø z roku 2006? Pøesto se vydávám lanovkou ze Spittalu na dvoutisícový Goldek. Nahoøe o 1500 metrù výše snad bude foukat!


