¦ Menu sekce ¦ Kontakt ¦ Hledat image

Znova výsypkastálý odkaz / permalink

21.02.2023

Je zamračeno, ale neprší! A je krásných 10 stupňů! Fouká čerstvý západ, ale než se vyhrabu z práce, tak vítr hodně vadne. Jedu zase na výsypku, ale na jiné místo. Byl jsem tu vloni na průzkumu - viz Průzkum nových terénů.

image

Proti létu je louka krásně hladká. Vítr je kolem tří metrů, s Funrayem alespoň zkusím hoblování za slabých podmínek. image Zatím nevím, jak moc ho mohu utahat.

Pokud vystoupám na motoru do sto metrů, svah nosí všude. Terén přes les pode mnou klesá celkem o 80 metrů, to je dost na to, aby to takto nosilo. Ale lítat někde daleko vysoko je nuda. Na hraně to je tak na F3Káčko nebo nějakého lehouše. Chvílemi se s Funrayem držím, ale jak vítr zvadne na 2 m/s, pomalu padám pod hranu. Když to zesílí přes 3 m/s, mohu zkoušet, co mi Funray dovolí. A dovolí docela dost, ani jednou mi v zatáčce "neupadl".

Polítání pěkné, pocitově 15 stupňů (v zimní bundě image). Setříhal jsem jen takový technický dokument. Byla tma, i já měl problém se světlem, když bylo letadlo pod horizontem. Kamera to nějak vytáhla, ale za cenu velkého šumu v obraze. Půl šesté v zimě a ještě když je takto zataženo, je pozdě.

kamera: GoPro Hero 10 Black
misto: Výsypka Radovesice 2 - Bílina

(zveřejněno na stránce Co dělám?)

print tisk