image

Condor stďż˝lďż˝ odkaz / permalink

28.10.2007

Výborným simulátorem je Condor tvůrců ze Slovinska.

image

Je to plachtařský simulátor.

Web: Condor - The Competition Soaring Simulator
Cena: cca 1300 Kč.

Létám s ním. Simulace letu je velmi podařená a tak jako u Flight Simulátoru můžete zakusit pocity pilota dopravního letadla a zkusit si jeho práci a něco se o létání naučit, tak i v Condor Soaring Simulátoru si můžete vyzkoušet a něco se naučit o létání s větroni.

Ve Flight Simulátoru oceňuji možnost podrobně se seznámit s procedurálním létání. Lety IFR, navigace podle radionavigačních pomůcek, programování palubního počítače, provoz na velkých dopravních letištích.

Condor oproti tomu nabízí kontaktní létání. Simulátor podporuje multiplayer a je tak možné létat s ostatními a pořádat i závody. Létat můžete se školními větroni, s větroni klubové, standardní nebo volné třídy. Do vzduchu se dostanete aerovlekem nebo na navijáku.

Simulace vlastností letadla, zvuků, počasí je natolik věrná, že opravdu umožňuje trénování létání. Však toho mnozí piloti přes zimu, kdy se moc neplachtaří, využívají. Mezi účastníky virtuálních závodů najdete mnoho jmen známých z našich aeroklubů.

Kde nakoupit stďż˝lďż˝ odkaz / permalink

31.01.2011

Kde se dá X-Plane koupit?

Přímo na webu Condor - The Competition Soaring Simulator. Klepněte v menu na Buy Condor a dostanete se na stránku, kde můžete obchod zrealizovat. Platba je možná kreditní kartou, přes PayPal, převodem, platbou předem, šekem.

Nově si můžete Condora kopuit na CondorSoaring.sk.

Po nákupu stďż˝lďż˝ odkaz / permalink

22.10.2009

Nákup Condora probíhá tak, že zaplatíte a stáhnete si instalaci programu z webu jeho tvůrců. Nainstalujete a létáte.

Létáte a létáte, čas běží. Přijde doba, kdy budete muset přeinstalovat operační systém nebo si pořídíte nový lepší počítač. A budete muset nainstalovat Condora znova. A ouha! Z webu tvůrců už si instalaci programu nestáhnete! image

Proto si instalaci programu, hned jak si ho koupíte, řádně zazálohujte na CD. Bude se vám jednou hodit.


Condor - Začátkyimage následující stránka