¦ Kontakt ¦ Hledat image

Neděle tradičnístálý odkaz / permalink

09.10.2011

Předpověď počasí ze včerejška nebyla moc dobrá, polojasno, přeháňky. Ale na západě je za Krušnými horami vidět pruh modré oblohy a na déšť to opravdu nevypadá. Vypadá to na pro Podzimní Ranou tradičně krásnou, slunečnou, teplou neděli.

image

Sluníčko sice svítí, ale nasazuji si kulicha. Fouká od severozápadu a fouká zčerstva. Je vidět desítky kilometrů daleko a po dešti ani památka.

Na letišti je nás už jen polovina, ti co jsou z daleka vyrazili už domů. Polovička nás razí na svah, polovička zůstává dole na vleky. Na svahu tentokrát nelze létat na cvičné louce, musíme do sedla. Klukům se místo moc nelíbí, proti cvičné louce se jim zdá místo na přistání moc pidi. Ale jsou srdcaři a hážou tam své makety image Nosí to daleko vysoko a ve vzduchu jsou modely, rogala, velké větroně z letiště. Přistání dopadla dobře až na krásného velkého Krajánka, který pilotovi mizí z dohledu za úbočím svahu.

Na letišti to zas tak tradiční nedělní létání není. Fouká více než jiné roky. A taky je nás opravdu "pět a půl". Počasí minulých dnů odradilo plno lidí. Nastala tak zajímavá situace, kdy si vlekaři shánějí větronáře image Nad letištní plochou to nosí, větroně se drží a tak vlekaři vymýšlejí jinou zábavu. Létají s páskou, co jsme sundali z ohrazení plochy, a snaží se její konec ukousnout vrtulí image

Foto:

F O T O

Fotografie - nedělestálý odkaz / permalink

28.10.2011

Fotografie z neděle:

image

předchozí stránka imagePodzimní Raná 2011 - sobota