¦ Kontakt ¦ Hledat image

Letecký den v Modelparku Suché 2016 stďż˝lďż˝ odkaz / permalink

15.05.2016

V soboru 14.5.2016 se konal letecký den v Modelparku Suché. Akce naplánovaná od 10:00 do 16:00, inzerovaným obsahem programu měly být především jety - modely poháněné spalovací turbínou.

image

Že tomu tak nebylo a ve vzduchu jsme viděli plno jiných modelů, jsem byl rád. Počasí vyšlo, pořadatelé asi strávili celý týden v motlitbách. V pátek přecházela studená fronta, vítr, déšť. A ráno jsme se tady na severu probudili do sluneční záře, hřeben Krušných hor tady vytvořil pás modré oblohy. Počasí přilákalo spoustu diváků, kterým se akce podle toho, co jsem slyšel a viděl, líbila. Dnes už je zase zataženo a ne příliš vlídno.

image

Docela foukalo, ale piloti to zvládali profesionálně. Program odsejpal, tradičně dobrý komentář, lidi se bavili koukáním na modely, kamarádi klábosili, pivo, limo, klobásy, stánky s modelářským zbožím zásobovaly děti EPP házedly. Prostě normální, standardní a příjemný letecký den. Alespoň na mě to tak působilo.

image

Zkoušel jsem jen filmovat, fotky žádné nemám, profi fotografů bylo ale na akci dostatek. Tak jen v rychlosti dávám pár "mrtvolek" ze záznamu kamery. Filmeček nějaký vyrobím. Odbyl jsem si první letošní spálení ksichtu, když jsem se doma objevil na dvorku, všichni se mi chechtali, pochopil jsem až při pohledu do zrcadla. Koukal na mě spařený čuník image

Zde klikni pro vstup do F O T O G A L E R I E

Poznámka pro pořadatele: Kluci, s těma žábama na západním konci dráhy, s těma musíte příště něco udělat. Nějaký náhubky nebo co. Tam se nedalo pracovat, motory nebyly kvůli tomu jejich kvákání vůbec slyšet! image

O letišti je více zde: Modelpark Suché

Fotky Vládi Kusého stďż˝lďż˝ odkaz / permalink

31.05.2016

image

Pro vstup do fotogalerie klikni -> F O T O G A L E R I E

Doubravkova Lavočka La-7 stďż˝lďż˝ odkaz / permalink

14.05.2016

Speciálně pro RC manii pro vlákno La-7 2350mm z leteckého dne v Modelparku Suché:

Diamond Marcela Hladíka stďż˝lďż˝ odkaz / permalink

24.05.2016

Letecký den v Modelparku Suché stďż˝lďż˝ odkaz / permalink

01.05.2016

Přijďte se podívat na letecký den do Modelparku Suché!

image

Zatím více nevím! image


předchozí stránka imageModelářské akce - Letecký den v Modelparku Suché