Co je tady nového 
V pravé poledne 
18.6.2008
Dnes jsem to otoèil. Zatím, co žena si na dvorku ète knížku a nespìchá na odcod na dnešní cyklistickou výpravu, já beru nabitou Siesty (obìd dnes kvùli tomu vynechám) a jdu na "svoji" louèku. Tentokrát ne naveèer chytat poslední bubliny termiky, ale prakticky v poledne - na louèce jsem pøesnì v 11:00, kdy by mìla být termika tutová.

To jsou hradby!

