Co je tady nového 
Mìøící lety 
16.6.2008
Dnes jsme z kola pøijeli pozdì a poèasí je nic moc. Souvislá oblaènost a pokroèilá doba nedává nadìji na nìjakou termiku. Na louce za Støíbøecem jsem až po sedmé. Mírný vìtøík a klidné ovzduší je ideální pro mìøení Siesty.

tenhle text píšu na zápraží - pohodièka

