Co je tady nového 
Veèer na louce za vesnicí 
15.6.2008
Nakonec jsem pod støechu auta na dovolenou sbalil Siestu. Po pùldením šlapání na kole jsem popadl model a vysílaè a vyrazil na posekanou louku kousek pøed Støíbøecem.



Nakonec jsem pod støechu auta na dovolenou sbalil Siestu. Po pùldením šlapání na kole jsem popadl model a vysílaè a vyrazil na posekanou louku kousek pøed Støíbøecem.
