Co je tady nového 
Podveèerní létání? Ne! 
2.5.2008
Na veèer mám domluveno s Martinem polétání na Srbické louce. Martin s F3Káèkem, já se Siestou. Házení s otoèkou je zatím pro mì tabu.
V pìt mi v bytì žena pøedává klíèky od auta, v pìt pìt vyjíždím z parkovištì smìr prùmyslová zóna Srbice. Za dalších deset minut už Siesta stoupá k nebi k prvnímu letu. Martin už taky jede.


