Co je tady nového 
1.Máj 
1.5.2008
Ráno to moc na létání nevypadá. Zataženo. Bìhem dopoledne se objevuje sluníèko. Fouká mírnì od západu. Po obìdì jedu na letištì létat se Siestou!



Ráno to moc na létání nevypadá. Zataženo. Bìhem dopoledne se objevuje sluníèko. Fouká mírnì od západu. Po obìdì jedu na letištì létat se Siestou!
